Opis
SUNON MEC0251V1-000u-a99
| Proizvajalec | SUNON |
| Tip | DC |
| Vrsta | aksialni |
| Napajalna napetost | 12V DC |
| Dimenzije | 120x120x25mm |
| Poraba | 5,4W |
| Tok | 0,451mA |
| Učinkovitost | 183,8 (±10%)m3/h |
| Hrup | 44,5dBA |
| Ležaj | Vapo |
| Število obratov | 3100rpm |
| Teža | 157g |
| Frekvenca | DC |
| Material vetrnice | termoplastika |
| Material ohišja | termoplastika |
| Operating temperature | -10…70°C |


