Motorski kondenzator 6uF +/- 5%, 450V
Kapacitivnost: 6uF +/- 5%
Napetost: 450 V
Mere: 35(fi)x65(V)
Slika je simbolična.
Izvirna cena je bila: 3,95 €.3,35 €Trenutna cena je: 3,35 €. (z DDV)
Na zalogi (nima zaloge, a se lahko naroči)
Motorski kondenzator 6uF +/- 5%, 450V
Kapacitivnost: 6uF +/- 5%
Napetost: 450 V
Mere: 35(fi)x65(V)
Slika je simbolična.
Na zalogi (nima zaloge, a se lahko naroči)
| Proizvajalec | SR Passives |
| Tip | Polipropilen |
| Uporaba | Motorski, delovni |
| Kapacitivnost | 6µF |
| Dimenzije | Ø35x65mm |
| Temperatura okolja | -25…70°C |
| Toleranca | ±5% |
| Življenjska doba | 3000h |
| Kontakt | 6,3mm konektorji |
| Pritrditev | M8 |
| Delovna napetost | 450V |