Motorski kondenzator 25uF +/- 5%, 450V
Kapacitivnost: 25uF +/- 5%
Napetost: 450 V
Mere: 45(fi)x95(V)
Slika je simbolična.
Izvirna cena je bila: 5,75 €.5,20 €Trenutna cena je: 5,20 €. (z DDV)
Na voljo za naročilo brez zaloge
Motorski kondenzator 25uF +/- 5%, 450V
Kapacitivnost: 25uF +/- 5%
Napetost: 450 V
Mere: 45(fi)x95(V)
Slika je simbolična.
Na voljo za naročilo brez zaloge
| Proizvajalec | SR Passives |
| Tip | Polipropilen |
| Uporaba | Motorski, delovni |
| Kapacitivnost | 25µF |
| Dimenzije | Ø45x95mm |
| Temperatura okolja | -25…70°C |
| Toleranca | ±5% |
| Življenjska doba | 3000h |
| Kontakt | 6,3mm konektorji |
| Pritrditev | M8 |
| Delovna napetost | 450V |