Motorski kondenzator 60uF +/- 5%, 450V
Kapacitivnost: 60uF +/- 5%
Napetost: 450 V
Mere: 50(fi)x106(V)
Slika je simbolična.
Izvirna cena je bila: 13,40 €.12,00 €Trenutna cena je: 12,00 €. (z DDV)
Na voljo za naročilo brez zaloge
Motorski kondenzator 60uF +/- 5%, 450V
Kapacitivnost: 60uF +/- 5%
Napetost: 450 V
Mere: 50(fi)x106(V)
Slika je simbolična.
Na voljo za naročilo brez zaloge
| Proizvajalec | SR Passives |
| Tip | Polipropilen |
| Uporaba | Motorski, delovni |
| Kapacitivnost | 60µF |
| Dimenzije | Ø50x106mm |
| Temperatura okolja | -25…70°C |
| Toleranca | ±5% |
| Življenjska doba | 3000h |
| Kontakt | 6,3mm konektorji |
| Pritrditev | M8 |
| Delovna napetost | 450V |